KRÓTKA HISTORIA FIRMY

Firma budowlana SŁAWPOL istnieje już od 1988 roku. Przez prawie 30 lat działalności wykonaliśmy ogromną liczbę zleceń zakończonych sukcesem. Zdobyte doświadczenie zapewniło nam wysoki poziom kwalifikacji i pełen profesjonalizm działania.

Na początku działalności funkcjonowaliśmy jako P.P.U.H. EUROBUD, jednak dzięki transformacji organizacyjno-prawnej z 1997 roku, przerodziliśmy się w znacznie większą i bardziej wpływową firmę, działającą pod logiem SŁAWPOL. W konsekwencji tej metamorfozy, zmianie uległa nie tylko nazwa firmy, ale również jej wewnętrzna struktura, umożliwiająca funkcjonowanie dwóm dużym działalnościom pod jedną wspólną marką. W efekcie tych działań nasza firma to zarówno FUH SŁAWPOL – Sławomir Baran, jak również PB SŁAWPOL Sp. z o.o.

Od tej pory stale się rozwijając działamy sukcesywnie w wielu dziedzinach branży budowlanej i jesteśmy dumni ze statusu, jaki uzyskaliśmy. Jednak pomimo powodzenia nie spoczęliśmy na laurach i nieustannie robimy wszystko, alby nasze usługi zachowywały niezaprzeczalnie wysoki poziom.

 

SPECYFIKA NASZEJ PRACY

Lata praktyki oraz kooperacja z wieloma inwestorami i projektantami, pozwalają nam z łatwością sprostać wysokim wymaganiom naszych kontrahentów. Na naszą korzyść przemawia również fakt, że nie boimy się podejmować nowych wyzwań, a także jesteśmy otwarci na propozycje i sugestie potencjalnych Klientów.

Oferta firmy SŁAWPOL to przede wszystkim szeroko rozumiane usługi budowlane oraz usługi projektowe, wynajem sprzętu i sprzedaż kostki.

Nasz zespół tworzą ludzie posiadający dużą wiedzę, kompetencje i profesjonalne podejście. Poprzez połączenie tych cech jesteśmy w stanie jak najlepiej wykonywać powierzone nam zadania. Ponadto, jako grupa różnorodnych osobowości, jesteśmy nastawieni na różne sposoby działania, co w efekcie pozwala nam na indywidualne podejście do pojawiających się zagadnień i ewentualnych problemów.

Podczas realizacji zleceń używamy najlepszych materiałów, uzyskiwanych wyłącznie od sprawdzonych producentów. Współpracujemy w tej kwestii z firmami takimi jak: Bruk-Bet, Semmelrock, Polbruk, Chyż-Bet, a także Libet.

Poza wykwalifikowaną kadrą dysponujemy dodatkowo własną Bazą Sprzętu i Transportu, w której umieściliśmy nasze specjalistyczne zaplecze sprzętowe. Miejsce to, działając także pod szyldem SŁAWPOL, oferuje realizację rozszerzonej listy usług budowlanych naszej firmy.

DANE KONTAKTOWE

TELEFON
603 185 884
(12) 654 77 31
ADRES
ul. Merkuriusza Polskiego 2
30-698 Kraków