ZAPLECZE SPRZĘTOWE

Naszą Bazę Sprzętu i Transportu stanowi duża liczba różnorodnego asortymentu budowlanego, w tym sprzętu ciężkiego, pomocniczego i specjalistycznego. Miejsce to, od samego początku istnienia, nastawione jest na perfekcyjne wykonywanie usług.

Ze względu na różnorodną specyfikę prowadzonych prac dysponujemy sprzętem do robót budowlanych, drogowych, ziemnych i ogólnobudowlanych, a także środkami transportowymi. W naszym posiadaniu znajdują się m.in. koparki gąsienicowe i kołowe, koparko – ładowarki, ładowarki, spychy, walce drogowe, zagęszczarki i stopy wibracyjne, ciągnik siodłowy z naczepą niskopodwoziową, uniwersalną i samowyładowczą, samochody ciężarowe, HDS, spawarki, piły do cięcia asfaltu i betonu oraz wiele innych.

Rozporządzając tak dużym zapleczem specjalistycznego sprzętu budowlanego, znacznie rozszerzyliśmy naszą ofertę usług budowlanych, dzięki czemu możemy również zaproponować:

  • wykonywanie robót inwestycyjnych, drogowych i brukarskich
  • wynajem sprzętu budowlanego i samochodów do transportu maszyn
  • naprawę koparek, ładowarek, dźwigów i spycharek
  • świadczenie usług w zakresie prac ślusarsko – spawalniczych, obróbki mechanicznej, czy produkcji i naprawy łyżek do koparek oraz ładowarek
  • sprzedaż kostki brukowej i kamieni dekoracyjnych.

Dzięki zlokalizowaniu bazy na obrzeżach miasta, nie wpływa negatywnie na życie okolicznych mieszkańców, co jest niestety częstym problemem przy tego typu działalnościach.

 

WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów utworzyliśmy park maszyn obróbki mechanicznej, w którym dysponujemy sprzętami takimi jak tokarki, frezarki, dłutownice, wytaczarki i szlifierki, w efekcie czego wykonujemy również naprawy, regeneracje oraz remonty kapitalne maszyn budowlanych.

Oferujemy również wynajem ogrodzonej, monitorowanej i całodobowo nadzorowanej przez ochronę hali, przeznaczonej na potrzeby magazynowe lub warsztatowe. Jej dodatkowym atutem jest bezpośredni dostęp do przestronnego, oświetlonego placu, który umożliwia operacje przeładunkowe oraz stanowi wygodne i obszerne miejsce składowania materiałów lub postoju pojazdów.

DANE KONTAKTOWE

TELEFON
607 560 699
12 685 54 33
ADRES
ul. Zagłoby 2g
31-980 Kraków